Bild
Slottskogen - Foto: Peter Kvarnstrom

Kontakt

Har du frågor och vill komma i kontakt med oss? Här finner du kontaktinformation till alla medverkande partners. 

Göteborgs Stads Leasing AB 

Mats Pervik, Affärsenhetschef Service och utveckling, mats.pervik@gsl.goteborg.se, 031-368 49 16

Tomas Carlsson, Kundansvarig Affärsenhet Fordon, tomas.carlsson@gsl.goteborg.se

Göteborgs Stad - Park- och naturförvaltningen 

Jenny Olsson, Avdelningschef offentliga miljöer, jenny.olsson@ponf.goteborg.se, 031-365 58 92

Emil Björklund, Förvaltningscontroller, emil.bjorklund@ponf.goteborg.se, 031-365 59 66

Göteborgs Stad - Idrotts- och föreningsförvaltningen 

Torbjörn Kihl, thorbjorn.kihl@ioff.goteborg.se, 031-368 20 00

Göteborgs Stad-  Lokalförvaltningen

Sofia Stenberg, Samordnare Område Mark, sofia.stenberg@lf.goteborg.se, 031-365 00 00

Jan-Olof Andrén, Enhetschef Område Mark, jan-olof.andren@lf.goteborg.se, 031-3650762

Göteborgs Stad - Familjebostäder

Thomas Samuelsson, Distriktschef, Thomas.Samuelsson@familjebostader.se

Husqvarna AB 

Jörgen Lundgren, New Business Solution Manager, Jorgen.Lundgren@husqvarnagroup.com, 0739 17 59 81

Sveriges lantbruksuniversitet 

Anders Kristoffersson, Universitetslektor vid Institutionen för landskapsarkitektur, planering och förvaltning, anders.kristoffersson@slu.se, 040-415136

Decerno AB 

Henrik Karlsson, Consultant Manager, henrik.karlsson@decerno.se

Viktor Hellman, Affärsutvecklingschef IoT, viktor.hellman@decerno.se

Johanneberg Science Park 

Evdoxia Kouraki, Projektledare, evdoxia.kouraki@johannebergsciencepark.com, 0709 32 92 17